Skip to content
  • ro
  • ru

Camera Notarială
din Republica Moldova

  • Română
  • Русский
  • 022 000-701 / 022 000-702
  • [email protected]
  • Principala
  • Noutăți
  • Camera Notarială
    • Despre CN
    • Statutul Camerei Notariale
    • Organele Camerei Notariale
      • Consiliul Camerei Notariale
      • Președintele Camerei Notariale
      • Secretarul general al Camerei Notariale
      • Comisia de etică
      • Comisia de cenzori
    • Proiecte CN
    • Contacte
  • Actele
    • Actele legislative
    • Actele normative
    • Actele Ministerului Justiției
    • Actele Camerei Notariale
    • Actele Comisiei de licențiere
    • Actele Colegiului disciplinar
  • Notarilor
    • Rapoarte
      • Rapoarte pe domeniul PCSB
      • Raport anual de activitate
    • Instruiri *
    • Modele *
    • Raport Richard Bock
    • Postează prin MPAY *
    • Proiecte*
    • Comisii/grupuri de lucru
    • Materiale metodice *
    • Petiții, Adresări, Opinii *
    • Decizii și procese verbale *
      • Decizii CCN *
      • Decizii și procese-verbale AG *
    • Recomandări unificarea practicii *
    • Rapoarte de audit *
    • Evaluarea activității *
    • Chat
    • Sondaje*
  • Bibliotecă
    • Conferinte
    • Cărți si manuale
    • Video
  • Cetățenilor
    • Lista notarilor
    • Dosarele de moștenire deschise
    • Actele notariale pierdute
    • Notariatul în alte țări
    • Notariatul in Mass-media
    • Taxa de stat pentru acte notariale
    • Notarul mai aproape de tine
    • Link-uri utile
  • Cabinetul personal al notarului
Meniu
  • Principala
  • Noutăți
  • Camera Notarială
    • Despre CN
    • Statutul Camerei Notariale
    • Organele Camerei Notariale
      • Consiliul Camerei Notariale
      • Președintele Camerei Notariale
      • Secretarul general al Camerei Notariale
      • Comisia de etică
      • Comisia de cenzori
    • Proiecte CN
    • Contacte
  • Actele
    • Actele legislative
    • Actele normative
    • Actele Ministerului Justiției
    • Actele Camerei Notariale
    • Actele Comisiei de licențiere
    • Actele Colegiului disciplinar
  • Notarilor
    • Rapoarte
      • Rapoarte pe domeniul PCSB
      • Raport anual de activitate
    • Instruiri *
    • Modele *
    • Raport Richard Bock
    • Postează prin MPAY *
    • Proiecte*
    • Comisii/grupuri de lucru
    • Materiale metodice *
    • Petiții, Adresări, Opinii *
    • Decizii și procese verbale *
      • Decizii CCN *
      • Decizii și procese-verbale AG *
    • Recomandări unificarea practicii *
    • Rapoarte de audit *
    • Evaluarea activității *
    • Chat
    • Sondaje*
  • Bibliotecă
    • Conferinte
    • Cărți si manuale
    • Video
  • Cetățenilor
    • Lista notarilor
    • Dosarele de moștenire deschise
    • Actele notariale pierdute
    • Notariatul în alte țări
    • Notariatul in Mass-media
    • Taxa de stat pentru acte notariale
    • Notarul mai aproape de tine
    • Link-uri utile
  • Cabinetul personal al notarului

Day: 12 mai 2023

Decizia AGEN privind aprobarea OZ din 07.04.23

By Camera NotarialăIn Decizii Extraordinară din 07.04.2023Posted 12.05.2023

PV AGEN din 07.04.2023

By Camera NotarialăIn PV Extraordinară din 07.04.2023Posted 12.05.2023

Decizia AGEN nr. 1 din 07.04.23

By Camera NotarialăIn Decizii Extraordinară din 07.04.2023Posted 12.05.2023

PV continuarea lucrărilor AGN din 17.03.23 (24.03.23)

By Camera NotarialăIn Pv din 24.03.2023Posted 12.05.2023

Decizia AGEN nr. 2 din 07.04.23 (cu anexe)

By Camera NotarialăIn Decizii Extraordinară din 07.04.2023Posted 12.05.2023

Decicia AGN nr. 11din 17.03.23 (ședința din 07.04.23)

By Camera NotarialăIn Decizii din 07.04.2023Posted 12.05.2023

PV continuare lucrări AGN 17.03.23 (07.04.23)

By Camera NotarialăIn Pv adunarii generale din 07.04.2023Posted 12.05.2023

Decizia AGN nr. 7 din 17.03.23 (ședința din 24.03.23)

By Camera NotarialăIn Decizie adunarii generale din 24.03.2023Posted 12.05.2023

Decizia AGEN nr. 3 din 07.04.23 (cu anexe)

By Camera NotarialăIn Decizii Extraordinară din 07.04.2023Posted 12.05.2023

Decizia AGN nr. 10 din 17.03.23 (ședința dein 07.04.23)

By Camera NotarialăIn Decizii din 07.04.2023Posted 12.05.2023

Navigare în articole

Older Posts Older Posts

Profil

Camera Notariala este operator de date cu caracter personal

QR CODE CAMEREI
  • MD-2012, mun.Chișinău, str.București 90 of.16
  • 022 000-701 / 022 000-702
  • [email protected]
  • Luni - Vineri 08:30 – 17:00

© 2022 Camera Notariala din Moldova. All Rights Reserved

Condiții de utilizare